Këngëtari i talentuar, James Arthur ka rrëfyer se lidhja me këngëtaren shiptare, Rita Ora i ka shijuar shumë, sidomos momentet në krevat me të. 29-vjeçari ka treguar se kjo lidhje plot epsh me Ritën e bëri të varur nga seksi, dhe shumë femra vizitonin shtëpinë e tij vetëm për të kryer marrëdhënie seksuale.

- SPONSOR -Smiley face

“Kam kaluar mbrëmje të mrekullueshme e magjike me Ritën. Ajo dukej shumë e dashuruar me mua dhe ende nuk mund ta besoj. Pyes veten, nëse ajo ishte vërtet një aktore e mirë”, ka thënë këngëtari.

Midis të tjera, Arthur ka treguar se u ndje shumë i lënduar kur mësoi se Rita Ora kishte filluar një marrëdhënie tjëter, pas ndarjes me të.

- SPONSOR -Smiley face