Aktorja e famshme Jennifer Aniston ka rikthyer mallin e serialit shumë të dashur të publikut “Friends” që kur hapi llogarinë e saj të Instagramit.
Mbrëmjen e kaluar ajo ka çmendur edhe një herë fansat duke postuar një foto ku shfaqet me Lisa Kudrow që luante Phoebe-n dhe Courteney Cox në rolin e Monica-s.
Vetëm pak javë më parë më në fund u konfirmua se 6-të miqtë më të famshëm në botë do të bashkohen për diçka speciale.
Ende nuk është e qartë se çfarë do të vijë nga ky ribashkim por të gjithë janë shumë të lumtur që aktorët e “Friends” janë bashkuar pas 25 vitesh.

View this post on Instagram

Hi from the girls across the hall 👋🏼

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face