Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez ka arritur 100 milionë fansa në Instagram dhe është tepër e lumtur. Duke i falenderuar për mbështetjen e madhe që i kanë dhënë, Jennifer kishte një surprizë për fansat e saj. Ajo vendosi që një prej fansave ti dhuronte dy bileta për premierën e filmit të saj “Hustlers”.

“100 milionë ndjekës?!?! WOW!!! Përulem dhe mirënjohëse për gjithë dashurinë dhe mbështetjen tuaj të vazhdueshme. Ju njerëz nënkuptoni gjithçka për mua, kështu që nesër ftoj një nga ju (dhe një mysafir) në premirën e fimit “Hustlers” në Toronto! E gjitha çfarë ju duhet të bëni është të shkruani numrin tim personal w / Insta, emrin tuaj dhe qytetin tuaj të vendbanimit: +1 (305) 690-0379 dhe unë do të përgjigjem brenda disa orëve në vazhdim nëse jeni fitues. Vazhdoni!!!!!!!!  E edituar! Fituesi u zgjodh. Faleminderit të gjithëve që më keni shkruar”, shkruan ajo duke lajmëruar se e kishte zgjedhur fituesin.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face