Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez dhe Maluma do bëhen bashkë për një projekt kinematografik dhe të gjithë mezi po presim. Jennifer Lopez aktualisht po shijon suksesin e filmit “Hustlers”, por nuk e ka ndalur punën në aktrim. Këngëtarja dhe aktorja e njohur tashmë po përgatitet për xhirimet e filmit të ri, ku do të aktrojë krah Malumës. Dyshen e famshme do t’i shohim bashkë në filmin “Marry Me”, ku këngëtarja dhe reperi janë si çift. Filmi është në fillimet e tij dhe nga fotot shihet se këngëtarët kanë marrë tekstet dhe së shpejti pritet të fillojnë dhe xhirimet.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face