Në mbrëmjen e Oscars nuk mungoi as diva e muzikës pop Jennifer Lopez bashkë me të dashurin e saj Alex Rodriguez. Teksa Bradley bëhej gati për të performuar në skenën e “Oscars” ai dukej shumë nervoz dhe kjo gjë e bëri Jennifer që ti thotë disa këshilla. Ajo na tregoi të gjithëve në rrjetet sociale se sapo kishte parë që Bradley ishte nervoz i kishtë thënë: ‘Kënga është shumë e bukur. Sapo të dëgjojnë notat e para të këngës do fillojnë të duartrokasin. Kështu që mos u shqetëso. Thjesht këndo’. Dhe ai ju  përgjigj: “E kuptova, e kuptova OK”. Performanca e Lady Gagës dhe Bradley ishte një nga surprizat më të bukura të mbrëmjes dhe na la pa fjalë pasi të dy kënduan shumë bukur dhe për hir të së vërtetës shkojnë shumë !

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face