Kënga e Drake “In my feelings” apo siç e njohim ne Kiki Challenge,këtë verë bëri namin aq sa u kthye në një challenge dhe shumë personazhe të famshëm ju bashkuan duke bërë kërcimin karakteristik, transmeton mulliri.al.

Nuk kishte se si të mungonte edhe një version i Kiki Challenge nga diva e muzikës pop ,Jennifer Lopez. Këngëtarja e famshme për koreografitë e saj plot gjallëri është prapa skene bashkë me grupin e saj duke kërcyer. E veshur me një fustan që i tregonte linjat fantastike Jennifer dukej si një 20 vjeçare.

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -