Pak ditë më parë tregoi se jo vetëm që është në superformë, por është edhe e denjë për të pozuar për emra të mëdhenj, si “Guess”. E së fundmi, Jennifer Lopez i është rikthyer skenës. Të dielën 48-vjeçarja ndezi siç ajo di të bëjë më mirë fansat e saj në Minesota.
Këngëtarja portorikane u ndërrua disa herë dhe po aq herë u dhuroi të pranishmëve disa prej lëvizjeve të veta me të famshme në skenë.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face