Prej disa javësh Jennifer Lopez ka nisur turneun e saj It’s My Party: The Live Celebration në nder të ditëlindjes së saj të 50-të në The Forum në Los Angeles mbrëmjen e së premtes. Dhe kush ishte e ftuara speciale ? Vajza 11 vjeçare e divës së pop-it që u shfaq në skenë bashkë me nënën e saj.

Jennifer dhe Emme performuan bashkë në skenë këngën “Limitless” nga filmi i divës së pop-it “Second Act” dhe i gjithë publiku u ngrit peshë nga emocionet e forta që dhuruan vajzat që kishin zgjedhur të visheshin njëlloj me fustan të kuq. Këngëtarja është shumë krenare për vajzën e saj dhe e publikoi videon në rrjetet sociale ndërsa ne video na la pa fjalë dhe zëri i Emme që qënka fantastik ! Ndiqni videon më poshtë :

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face