Jeny Mëhillaj, ish banore e reality show Big Brither Albania “love edition” dhe sp fundmi konkurente në Dance With Me ka marrë një mesazh të bukur nga një fanse.
Një mesazh për bukuroshen dhe vajzën e çiltër Jenny, fansi i ka premtuar edhe që do ta admirojë gjithmonë për cilësitë e saj.

- SPONSOR -Smiley face