Ajo vizitoi Murin Perëndimor në Izrael në fillim të këtij muaji, përpara se të vazhdonte me datën e radhës në turne, shkruan.

- SPONSOR -Smiley face

Jennifer Lopez u kthye në Lindjen e Mesme të premten, ndërsa performoi për herë të parë në karrierën e saj në Egjipt.

Këngëtarja dhe aktorja 50 vjeçare shfaqi figurën trupore në disa kostume që i ndërroi brenda natës.

Në këtë skenë, JLo këndoi disa prej hiteve të saj, përfshirë “I’m Real” dhe “Jenny From The Block”.

Gjatë performancës, ajo po shoqërohej edhe nga valltarët, të cilët e kompletonin këtë paraqitje të Lopez.

Turneu botëror i Jennifer Lopez filloi në qershor të këtij viti me performancën në Kaliforni, për të vazhduar në vendet e tjera.

- SPONSOR -Smiley face