Jennifer Lopez vjen me këngë të re së fundmi. Superstari Jennifer Lopez dhe Bad Bunny, kanë bashkuar forcat për të punuar së bashku në një këngë të re. Lajmi u konfirmua të enjten pasi Lopez postoi një video në Instagram nga vendi ku ata po filmojnë videon muzikore.

View this post on Instagram

#musicanueva @badbunnypr

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

- SPONSOR -Smiley face

Ndërkohë bashkëpunimi i fundit i Bad Bunny  ishte ai me JLO  “Dinero” me Cardi B dhe DJ Khaled./mulliri.al.

- SPONSOR -Smiley face