Jonida Maliqi e njohur për jetën e saj mes luksit dhe fotove tepër të bukura  që poston, shpesh bën edhe udhëtime për të realizuar sete fotografike.
Së fundmi ka postuar një foto nga avioni që po udhëton.

Duket se Jonida po shkon drejt një vendi ekzotik pasi perëndimi që duket përtej xhamit është mjaft romantik.
Presim që Jonida të postojë foto të tjera për fansat e saj.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face