Blogerja dhe këngëtarja Jonida Maliqi ka postuar një foto ndryshe nga ato të përditshmet të veshjeve dhe këpucëve .
Bukuroshja ka postuar një libër me titullin “Dyzet rregullat e dashurisë”, mesa duket i ka pëlqyer së tepërmi përmbajtja e librit që saktëson sesi funksionon një dashuri perfekte.

- SPONSOR -Smiley face