Lori Hoxha ka bërë disa ndryshime në lookun e saj, nga brune në bionde është ndryshimi i saj i preferuar.

Lori ka postuar një foto nga të vjetrat në një jaht dhe thotë se është ftohtë. Nuk e dimë nëse ajo ka ftohtë nga temperaturat e ulëta në kryeqytet apo nga mungesa e dikujt/ diçkaje…

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face