Kemi dëgjuar dhe parë që vajzat ngjajnë me nënën e tyre por në rastin e nënës së Naomi Campbell me vajzën e saj është rast vërtetë që të lë gojë hapur, ato duken si velina.
Në eventin “Fashion Awards”, Campbell është shoqëruar nga nëna e saj, Valerie Morris 66 vjeçe.


Ikona e modës dhe nëna e saj, janë paraqitur tepër shik dhe janë kombinuar në mënyrë perfekte me looku-un që kanë përzgjedhur për tu prezantuar në këtë event madhështor. Nënë e bijë kanë pozuar pranë njëra-tjetrës, ku duken si motra binjake. Një dyshe në super formë dhe tepër simpatike.

- SPONSOR -Smiley face