Tre vjet pasi u larguan nga njëri tjetri, Justin Bieber dhe Selena Gomez po japin romancës së tyre një shans të dytë. Një burim konfirmon ekskluzivisht se yjet e popit zyrtarisht janë parë duke u shoqëruar  me njeri-tjetrim përsëri.

Bieber, 23 vjeç, dhe Gomez, 25 vjeç, u panë së bashku në shtëpinë e saj në lagjen Studio City të Los Anxhelosit, në fund të tetorit, vetëm pak ditë para se të konfirmonim se ajo dhe The Weeknd ishin ndarë perfundimisht. “Justin dhe Selena kohët e fundit kanë filluan të komunikojnë shpesh”. Ata e kuptuan se ishte koha që të haronin historitë e tyre dhe të ecnin përseri bashkë përpara. Ata janë rritur shumë gjatë dy viteve të fundit, dhe janë të pjekur mjaftueshem per te kuptuar situatën dhe ndjesitë e tyre të verteta.

- SPONSOR -Smiley face

Bieber dhe Gomez kanë qenë në lidhje  gjatë periudhës 2011-2014. Gjatë kohës së tyre, përveç te tjerash, ai ishte i lidhur me Sofia Richie, Paola Paulin, Hailey Baldwin dhe Kourtney Kardashian.

- SPONSOR -Smiley face