Një vit më parë Justin dhe Hailey i dhanë fund beqarisë duke u kurorëzuar në fshehtësi por pa një ceremoni. Ceremonia u la për disa ditë më vonë por dasma u shty tre herë për shkak të problemeve të shëndetit mendor të Justin. Dhe momenti i shumë pritur për ta erdhi. Justin dhe Hailey u martuan në një ceremoni private fotot e të cilës u shpërndanë më pas dhe ishte vërtetë shumë bukur. Por pas dasmës Justin ka vendosur që ti bëjë vetës një dhuratë luksoze. Ai ka blerë një orë të firmës së njohur “Audemars Piguet” që kushton të paktën 60,000$. Foton e ka postuar vetë në profilin e tij në Instagram dhe shkruan se i bëri një dhuratë vetes.

View this post on Instagram

Got my self a lil wedding gift … thanks @jadellebh

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

- SPONSOR -Smiley face