Këngëtari i njohur Justin Timberlake është duke zhvilluar një tur të tijin por mesa duket kjo gjë nuk ka shkuar mirë për këngëtarin.

Duke u Ngarkuar...

Ai ka folur për fansat e tij duke dhënë shpjegime. Justin ka thënë se nuk do jetë pjesë e koncerteve deri në vitin e ardhshëm.

37 vjeçari ka thënë : “Hej,jam i sigurt që ju keni dëgjuar se kam shtyrë disa turne për shkak të ftohjes së akordeve të vokalit. Akordet nuk janë në rregull prandaj mjekët më kanë këshilluar që të pushoj dhe të mos kthehem në aktivitete.Më vjen keq…”

Mesa duket këngëtari është i mërzitur që është larguar nga skena dhe mezi pret të rikthehet.

 

- SPONSOR -