Kelly Brook ka realizuar një set mjaft të nxehtë fotografik, për kalendarin e ri të vitit 2018.

Kelly Brook, aktorja dhe modelja 38-vjeçare ka nxjerrë në pah format e saj trupore shumë sensuale në suksesin e radhës në prezantim të kalendarit të ri 2018

- SPONSOR -Smiley face

Një sukses i garantuar ky, pasi aktoria shihet mahnitësë ne cdo foto të prezantuar.

12 muaj viti me imazhin e modeles angleze.

Brook është një nga femrat më të preferuara të kopertinave rozë, ndërsa ndiqet prej 770 mijë fansash në Instagram.

- SPONSOR -Smiley face