Një shpjegim i thjeshtë : Christian Carino është ish i fejuari i Lady Gagës,ata u ndanë disa muaj më parë. Irina Shayk është ish e dashura e Bradley Cooper; Bradley Cooper dhe Lady Gaga u dyshuan se ishin lidhur por nuk ishte e vërtetë edhe pse marrëdhënia e tyre paska ndikuar në martesën e Bradley me Irinën. Dhe ku është karma këtu do pyesni ju ?!

Disa orë më parë, ish i fejuari i këngëtares ka pëlqyer një foto të modeles 33 vjeçare. Modelja ndodhet në Islandë për disa projekte të sajat dhe ka postuar një foto sexy ku tregon trupin e saj dhe pikërisht këtë foto e ka pëlqyer Christian Carino. Christian madje e ndjek në Instagram modelen ndërsa ajo jo. Epo tani po që u ndërlikua situata !

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face