Prima balerina tv Klan Alba Hoxha, është tepër aktive në rrjetet sociale. Ajo përveçse një balerinë tepër e talentuar , Alba na përcjell shumë elegancë dhe klas nëpërmjet fotove që ndan me fansat e saj.

- SPONSOR -Smiley face

Tek foto më e fundit Alba shfaqet tepër seksi. Ajo që vihet re më së shumti janë këmbët e saj elegante ku shfaqen tepër bukur të pozicionuara në këtë foto. E adhurueshme Alba Hoxha nga bukuria dhe sensualiteti që e karakterizon!

- SPONSOR -Smiley face