Muzika e re nga Ariana Grande është në horizont.

- SPONSOR -Smiley face

Këngëtarja shkoi në mediat sociale sot (29 korrik) për të ndarë një klip të shkurtër nga videoja muzikore për single-in e saj të ardhshëm “Dashurin”, dhe e ka gati me  2 Gusht.

Duket se Grande gjithashtu do të jetë duke e bashkuar bashkëpunimin e saj të fundit me Givenchy , pasi ajo tweetoi një foto tjetër në 24 korrik duke thënë: “Unë edhe veshjet e mia  @givenchy do të jenë në videot e mia”.

View this post on Instagram

@givenchyofficial ☁️

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Të martën në mëngjes (30 korrik), Grande ndau veprën e vetme zyrtare të artit – një polaroid i saj dhe i rrjetit social .

 

 

- SPONSOR -Smiley face