Këngëtari Sam Smith, në një intervistë të dhënë së fundmi ka folur për rrugëtimin e tij të errët pas ndarjes nga ish i dashuri dhe depresionin në të cilin u përfshi. Britaniku 25-vjeçar është shprehur se është gjithmonë në luftë me depresionin dhe pas ndarjes së papritur humbi peshë të konsiderueshme nga trupi i tij dhe gjatë xhirimeve të albumit më të fundit nuk është ndjerë aspak mirë me veten e tij, si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht.

- SPONSOR -Smiley face

Këngëtari i hitit “Too Good at Goodbyes” tashmë është në një lidhje me aktorin e Brandon Flynn, me të cilin është shprehur se ndihet i lirë dhe i lumtur.

- SPONSOR -Smiley face