Këngëtarja e njohur për zërin e saj të bukur edhe pse është 18-vjeçe. Bëhet fjalë për bukuroshen Madison Beer. Madison është një nga shembujt që shumë prej fansave të saj ndjekin. Ajo ka një jetë shumë të bukur dhe është krenare për veten e saj. Madison ka shumë miq të ndryshëm në mbarë botën. Por, Madison duket se u kushton shumë kohë miqëve të saj ama këtë herë është ndryshe ajo është fotografuar me shokun e saj më të mirë,Zack Bia. Dalja e fundit që kanë bërë duket ndryshe nga të tjerat. Mënyra se si Madison e shef atë është shumë dyshuese. Presim të rejat nga Madison!

- SPONSOR -Smiley face