Bebe Rexha është e përzgjedhur për të prezantuar nominimet në eventin prestigjioz “Grammy Awards”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me origjinë shqiptar, nëpërmjet një postimi në Instagram. Ajo ka njoftuar se krah saj do të jetë edhe këngëtarja Alicia Keys dhe mezi po e pret eventin. Nominimet do të shpallen ditën e nesërme dhe eventi transmetohet në të gjithë botën. Ceremonia e madhështore e “Grammy Awards” do të mbahet më 26 janar 2020. Në të bëhen bashkë emrat më të njohur në industrinë e muzikës.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face