Mund t’u tingëllojë e çuditshme por çizmet verore janë shumë në modë për momentin. Keni menduar ndonjëherë të kombinoni veshjen tuaj me një palë çizme të bukura por që keni menduar se s’do dukeni bukur? Marie Claire ju syjeron të vishni çizmet e mëposhtme që do ju tregojnë jo vetëm in dhe të veshur me stil por që do ju bëjnë dhe të ndiheni rehat. Modelet me lëkurë janë më shumë në modë dhe do ja u sygjeronim por edhe çizmet jeans janë trendi i momentit. Ndiqni modelet e mëposhtme dhe frymëzohuni…

- SPONSOR -