Vera po vjen dhe të gjitha bëhemi gati për në plazh por një nga “sikletet” më të mëdha është zgjedhja e rrobebanjo-ve pasi duam të na tregojnë bukur dhe të jemi trendy. Ne zgjodhëm 10 modele të cilat do jenë në modë këtë verë dhe jo vetëm që do ju shkojnë pasi janë për çdo masë por do ju bëjnë të dukeni dhe goca më trendy në plazh. Nuk është e rëndësishme nëse je e dobët apo ke disa kile më tepër, e rëndësishme është të dish si ti kombinosh rroba !

- SPONSOR -Smiley face