Pranvera po vjen dalëngadalë dhe bashkë me të vijnë edhe pikpyetjet se çfarë të veshim, çfarë është në modë dhe si ti veshim. Sfiladat e modës na treguan trendet e pranverës por shpesh herë ato janë të shtrenjta dhe jo të gjithë i përballojnë, por pesë trendet e mëposhtme është e sigurt që mund ti përballojnë të gjithë :

  • Kokë e këmbë e veshur me bezhë, ky është një trend që ka nisur të përqafohet nga të gjitha dhe duket shumë bukur. 
  • Kominoshet, janë të rehatshme dhe trendy. 
  • Fundet prej mëndafshi, janë lehtë të kombinueshme. 
  • Bluzë old style dhe xhinse. 
  • Sandalet me shumë lidhse që janë dhe të preferuarat tona pasi ju tregojnë trendy dhe mund ti veshësh me gjithçka.

 

- SPONSOR -