Ditën e djeshme më e vogla e Kardashianëve, True Thompson ka festuar me një tjetër festë  1 vjetorin e saj. Ishte nëna e saj Khloe ajo që postoi shumë video ku shprehej e  emocionuar dhe se nuk i besohej që vajza e saj është 1 vit tashmë. Por ajo që na la pa fjalë ishte dekori tepër i veçantë. Me anën e Instastory-ve Khloe na tregoi dekorin e festës, tullumbace dhe ëmbëlsira pafund gjithashtu edhe disa kuaj poni që True i ka shumë qejf. Ka qënë dhe Bebe Rexha ajo që ka postuar një video të festës ku në sfond është kënga e saj “Last Hurrah”. Ndiqni fotot më poshtë për të parë festën e vogëlushes True…

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -