Khloe Kardashian solli në jetë vajzën e saj dhe normslisht  që as dhuratat e veçan dhe tepër të kushtueshme ta nuk kishin si të mungonin…

Duke u Ngarkuar...

Edhe pse e trishtuar pas ngjarjes që ndodhi për tradhëtinë që Tristan i bëri Khloe-s , bukuroshen nuk e ka penguar asnjë gjë për të qenë e lumtur mes dhuratash për vajzën e saj.


Sipas burimeve të TMZ.com, Kourtney dhe Kim i kanë bërë dhurata Khloes për bebin një kosh basketbolli pas lajmeve të bujshme të skandalit të Tristan.
Për vajzën e Khloe është blerë një krevat shumë i këndësh për fëmijë të porsalindur i cili ka kushtuar 5 mijë dollarë.


Gjithomë sipas burimeve paketa e kujdesit për vajzën e Khloes përfshin edhe një seri kremrash dhe produktesh organike për kujdesin e lëkurës të cilat thuhet të kenë kushtuar 1 mijë dollarë.


Në paket e dhuratave për vajzën e Khloe përfshihen gjithashtu shumë kafshë të animuara, dhe një mantel për mami Khloen dhe vogëlushen të cilat kanë kushtuar 1500 dollarë.
Motrat Kim dhe Kourtney i kanë qëndruar afër Khloes në çdo moment duke i dhënë suportin e tyre pas ngjarjes së tradhtisë së Tristan.

- SPONSOR -