Kim Kardashian e fitoi famën me skandale, ndërsa tani njihet si milionere ku çdo gjë që ajo bēn kthehet virale për të tjerët…Në llogarinë e saj në Instagram, Kim ndiqet nga 110 milionë  ndërkohë paguhet me shuma të majme për çdo postim që bën.

- SPONSOR -Smiley face

Kim është me pushime dhe çdo ditë poston foto me bikini të ndryshme, së fundmi ka publikuar disa fotografi nga plazhi, ku shfaqet duke bërë sërfing në det, e veshur me bikini ngjyrë portokalli.

- SPONSOR -Smiley face