Kim Kardashian dhe motra e saj Kourtney nuk e kanë aspak mirë marrëdhënien me njëra-tjetrën. Ata zihen gjatë gjithë kohës dhe ofendohen sikur të mos njiheshin. Por ajo që i habiti të gjithë ishte deklarata e Kim që kërkon të “heqin qafe” Kourtney dhe ta përjashtojnë nga reality show “Keeping up with the Kardashians”. Kourtney duket se nuk do të jetë më pjesë e “KUWTK”, dhe shprehet se nuk i intereson më edhe nëse ai mbaron. Ky fakt e ka rritur edhe me shumë zemërimin e Kim, pasi motra e saj nuk do më t’ja dijë për biznesin e familjes dhe gjendjen e tyre. Epo mesa duket do kemi ndryshime në serialin e njohur…

- SPONSOR -Smiley face