Festat e Krishlindjeve dhe Vitit të ri po afrohen! Ajo që na ra në sy për sa i përket dekorit për këto festa, ishte shtëpia e familjes West. Kim Kardashian ka publikuar në rrjetet sociale foto nga shtëpia e saj e zbukuruar dhe duket një mrekulli. Në postim duket një pemë gjigande e mbushur me drita dhe një shtëpizë ku shihen emrat e pjesëtarëve të familjes së saj. Me siguri që në ditët në vijim, ajo do të zbulojë akoma më shumë detaje nga zbukurimet e shtëpisë.

- SPONSOR -Smiley face