Kim Kardashian është një nga femrat më me ndikim në modë dhe sigurisht që çfarë vesh Kim kthehet në trend por a do kthehen në trend sandalet e preferuara të saj?

Bukuroshja 38 vjeçare ka një model të preferuar të sajin dhe janë sandalet që janë si shapka me gisht dhe me takë ortopedike. Shapkat me gisht ishin në modë në vitin 2000 por tani Kim do ti rikthejë duke i përdour shpesh. Sandale-shapkat janë të dizenjuara nga bashkëshorti i saj Kanye West por për hir të vërtetës nuk janë dhe aq të bukura. Gjithësesi ngelet për t’u parë nëse do kthehen në trend…

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face