Travers Beynon ose i njohur ndryshe si “Candyman” ka rrëmbyer vëmëndjen e mediave rozë amerikane pasi ka organizuar një festë “të çmendur” në pronën e tij në Helenswej. Ushqimi dhe pijet ishin falas, por pjesmarrës nuk mund të ishte kushdo sepse të ftuarit duhet të aplikonin me një fotografi tyren për të qenë pjesë e saj dhe ata u përzgjodhën nga vetë i zoti i shtëpisë. Por çmenduria nuk përfundon me kaq, pasi në festë luante muzikë një dj topless, ndërsa vetë Beynon erdhi me një motorr uji dhe me një veshje të çuditshme.

- SPONSOR -Smiley face