Meghan Markle është kthyer në një influencer prej shumë kohësh për  femrat që ndjekin stilin e saj. Dukesha e Sussex-it ka një stil tepër të veçantë por që i përshtatet atij mbretëror sipas rregullave. Këtë herë palltoja që Meghan veshi në një event mbretëror po kthehet në trend dhe direkt pasi Meghan e veshi pati shumë kërkesa për ta blerë . Por pallton ngjyrë smeraldi që veshi Meghan e kemi parë këtë vit në sfiladën e stilistit të njohur  Erdem Moralioglu dhe pikërisht edhe stilisti e hapi sfiladën këtë vit me këtë veshje . Ndryshe nga modelja që kishte zgjedhur këpucë balerina, Meghan zgjodhi një palë këpucë elegante me  takë  Aquazzare.

 

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face