Pak ditë më parë Michael Kors ka prezantuar koleksionin e fundit për vjeshtën e 2020 dhe mesa duket këtë vjeshtë do jemi të rrethuar plot klas dhe ngjyra. Ndiqni koleksionin e plotë më poshtë:

- SPONSOR -Smiley face