Victoria Beckham është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe një shembull i mirë për gjithë femrat. Dizanjerja di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen dhe këtë herë ajo ishte në qendër të vëmendjes. Ajo është fotografuar në New York me një fustan të gjatë ngjyrë të kuqe, të kombinuar me një palë çizme me print leopardi, dhe është pjesë e koleksionit të ri të saj. Fustani i saj kushtonte 990 paund dhe e tregonte shumë elegante atë ndërsa çizmet 1,190 paund.

- SPONSOR -Smiley face