Episodi i fundi i “Keeping Up With The Kardashians” ka zbuluar tensionin e vazhdueshëm mes ish-partnerëve, Kourtney Kardashian dhe Scott Disick, ku ky i fundi ka kërcënuar se do të rrahë të dashurin e Kourtney, Younes Bendjima. Në trailerin e episodit të ardhshëm, Kourtney ndihet e shqetësuar rreth Scott, i cili është xheloz për lidhjen e tij. “Ai po më kërcënon”, i ka thënë Kourtey motrës së saj, Khloe, shkruan top albania radio. “Ai më ka thënë se do të rrahë të dashurin tim”.

- SPONSOR -Smiley face