Reperi i njohur me origjinë shqiptare  Gashi së fundmi ka marrë një vendim që i ka habitur ndjekësit e tij, ai do të ndryshojë emrin dhe e ka shumë seriozisht.
Emri i tij i vërtetë është Labinot por ai ka vendosur ta ndryshoj dhe tani e tutje ai do të mbajë emrin  Larry.
Reperi për këtë ndryshim ju ka kërkuar falje prindërve të tij me anë të një statusi në Twitter. “Ndërroj emrin këtë javë… Larry Gashi, s’ka më Labinot, më vjen keq mami dhe babi”, ka shkruar reperi.
- SPONSOR -Smiley face