Lulëzim Basha, kreu i opozitës ka një urim për bashkëshorten e tij, Aurelën. Kjo e fundit ka ditëlindjen dhe Basha , shumë shkurt i ka shkruar në Facebook “Edhe 100”, mbi foton që ka postuar ku shihet se janë duke drekuar bashkë. Edhe mulliri.al i uron edhe 100 të tjera bashkëshortes së kreut të PD-së, Lulëzim Basha.

- SPONSOR -Smiley face