Ajo është artistja që ja ka rrëmbyer zemrat publikut si nga bukuria dhe jeta luksoze që bën por edhe nga projektet artistike që ajo realizon, shkruan mulliri.al. Morena tërheq vëmendje gjithmonë me postimet e saj dhe me jetën tepër luksoze që shfaq… Të gjitha markat e njohura ne i shohim në garderobën e Morenës, së fundmi na respekton nëpërmjet Instagramit edhe me çantën e ëndrrave, “Dior.”

- SPONSOR -Smiley face

Morena ka shkëlqyer edhe në videoklipin e saj të fundit “Swag”, duke u shfaqur me një garderobë që çdo femër do ta dëshironte, shkruan mulliri.al. Epo Morenës i shkon luksi edhe kur e ulëret nuk kemi çfarë të themi!

- SPONSOR -Smiley face