Kur dy dama vishen njësoj, nuk është diçka aq e këndshme. Sidomos kur ndodh në të njëjtin vend. Situata përkeqësohet kur ato janë personazhe të njohura, dhe njerëzit direkt bëjnë lidhjet dhe fillojnë të shkruajnë “kopje”.

Por gjithsesi, ndodh ndonjëherë rastësisht që të veshësh të njëjtin fustan me një personazh të njohur, shkruan telegrafi. Megjithatë, përsëritja e garderobës nuk është një element i pëlqyeshëm për yjet ndërkombëtarë, të cilëve u sugjerohet të bëjnë më kujdes në të tilla raste.

- SPONSOR -Smiley face

Nuk dihet se kush kopjoi kë, por cilës mendoni që i rri më bukur?!

Nicole Kidman dhe Rachel McAdams

Scarlett Johansson dhe Jennifer Lawrence

Fergie dhe Jane Fonda

Diane Kruger dhe Rose Byrne

Kim Kardashian dhe Sophie Marceau

Selena Gomez, Lucy Hale, Elsa Hosk dhe Irina Shayk

Sigourney Weaver dhe Jamie Lee Curtis

Jourdan Dunn dhe Chiara Ferragini

Julie Bowen dhe Nicki Minaj

Irina Shayk dhe Rita Ora

Julianne Hough dhe Abigail Spencer

Keri Russell dhe Jennifer Hudson

 

- SPONSOR -Smiley face