“Thashë Po”, shkruan Sophie. “Ajo tha Po”, shkruan Jonas.

Aktorja dhe lideri i grupit dance-rock DNCE janë lidhur me njëri-tjetrin në fund të 2016.

- SPONSOR -Smiley face

28-vjeçari Joe u bë i famshëm me grupin “Jonas Brother” bashkë me vëllezërit e tij, Kevin dhe Nick.

Ishe  dashura e Joe, Demi Lovato, nuk ka gjë tjetër po vetëm dashuri për ishin e saj, dhe për të siguruar fansat se ajo e dinte dhe se ishte e lumtur për të, ka shkruar një koment në foton e Joe me unazën në dorën e Sophie. “Shumë urime! Shumë e lumtur për të dy!”.

- SPONSOR -Smiley face