Kujdesi për veten janë gjithë proceset me trajtime për bukurinë, flokët, thonjtë dhe gjthçka tjetër që vajzat e duan shumë.

Edhe Irena Kita është një femër që kujdeset shumë për veten e saj. Në këtë foto ajo falenderon vajzën e cila kujdeset për manikyrin e saj. Duket se Irena është mjaft e lumtur pë ngjyrën e re të thonjve.

- SPONSOR -Smiley face

Gjithë kjo buzëqeshje pasi ka dalë nga estetika Irena…

- SPONSOR -Smiley face