Gazetari i njohur Sokol Balla sot ka postuar një foto në Instagramin e tij ku është shprehur se lumi Osumit është i vetmi që i bashkohet gazetarit dhe që e shoqëron në këtë postim. Na duhet të themi se Sokoli në këtë postim duket tepër elegant dhe i veshur klas duke u rrethuar nga ngjyra të ngrohta dhe nga një pamje tepër interesante natyrore.

- SPONSOR -Smiley face

Gazetari Sokol Balla njëkohësisht vazhdon të jetë tepër i suksesshëm edhe në emisionin e tij në “Top Story” , ku shumë personazhe të ftuar ndihen tepër komodë për mënyrën se si Sokol Balla i trajton ato dhe emisionin e tij. Të jesh gazetarë i suksesshëm dhe të dish edhe të kombinohesh bukur është fat i madh!

- SPONSOR -Smiley face