Kemi parë shumë modele të cilat sfilojnë me bikini në mënyra shumë të ndryshme. Por, jo gjithmonë veshja shkon me trupin e të gjithave. Duhet të kesh mënyrën tënde që të dukesh sa më bukur dhe mjaft tërheqëse.

Një nga modelet më cool të Victoria Secret, Lais Ribeiro ka habitur shumë prej ndjekësve në Instagram. Modelja jo vetëm që është shumë tërheqëse, por në trupin e saj i shkojnë përshtat reçipetat e mrekullueshme.

- SPONSOR -Smiley face

Modelja mban në trupin e saj një palë reçipeta me vlerë 2 milionë dollarë plot gurë të çmuar. E hatashme pasi janë vetëm një palë reçipeta dhe me vlerë aq të madhe. Gjest i bukur Lais!

- SPONSOR -Smiley face