Këngëtarja kosovare Nora Istrefi ka publikuar një foto në instastoryn e saj ku shihet bashkshorti i saj, Roberti me një tabaka në dorë, i cili po i shërben mëngjesin Norës. Shohim që në tabaka ka një hamburger, disa thela mandarine dhe një gotë, e cila mund të jetë me qumësht ose kafe. Nga kjo foto kuptojmë që Roberti është një mashkull tepër i përkushtuar.

- SPONSOR -Smiley face