21 vjeçarja më e pasur në botë ka qindra miliona dollarë në llogarinë e saj dhe sigurisht nuk di të kursejë. Këtë herë ajo i ka blerë vajzës së saj një dhuratë që kushton plot 25 mije dollarë. Dhe nëse mendoni se është ndonjë diamant apo shtëpi gaboheni sepse është “thjesht” një karrige e dizenjuar nga vëllezërit Humberto dhe Fernando Campana. Kylie postoi fotot në Instagram teksa vogëlushja e tyre ishte ulur në karrigen 25 mije dollarëshe ndërsa në dorë mbante një çantë Louis Vuitton që ja kishte blerë Kim Kardashian.

- SPONSOR -