Lady Gaga ka provokuar keq fansat me foto e publikuar së fundi. Fillimisht publikoi një foto më gjoksin e zbuluar, por ditën tjetër u tregoi ndjekësve të saj më shumë akoma. 31-vjeçarja përshëndeti ndjekësit me të pasmet e saj, dhe bikini ngjyrë ari. E sigurisht dukej shumë hot, në sinkron me përmbytjet në Shqipëri gjatë ditës së djeshme. “Më thërrisni Princesha Pjeshkë”, ka shkruar këngëtarja.

- SPONSOR -Smiley face